XT Laser – kiudlaseriga lõikamismasin
Kiudlaserlõikemasinad võib võimsuse alusel jagada kolmeks tasemeks: väikese võimsusega laserlõikusmasinad, keskmise võimsusega laserlõikusmasinad ja suure võimsusega laserlõikusmasinad. Laserlõikusmasinate iga võimsusvahemiku lõiketõhusus on erinev. Väikese võimsusega laserlõikusmasinad keskenduvad peamiselt metallilehtede lõikamisele, keskmise võimsusega laserlõikamismasinad keskenduvad peamiselt keskmise lehe lõikamisele ja suure võimsusega laserlõikusmasinad keskenduvad peamiselt keskmise paksusega plaatide lõikamisasenditele. Võite avastada, et metalli laserlõikusmasinad iga võimsusvahemik on tagasiühilduv ja ei ühildu ülespoole. Põhjus on selles, et mida suurem on võimsus, seda parem on töödeldava metalllehe efektiivsus. Niisiis, kuidas jagunevad kiudlaserlõikusmasina võimsusvahemikud. TootjaXT laserlõikusmasin on andnud teile võrdlussuuruse.
Tavaliselt kasutatav kiudlaserlõikusmasina võimsusvahemik.
Kiudlaserlõikusmasinate levinumate võimsuste hulka kuuluvad 500W, 700W, 800W, 1000W, 1500W, 2000W, 3000W jne. Laseri maksimaalne võimsus on nüüdseks ületanud 10000 vatti ja väidetavalt on maksimum 30000 vatti. Kuid lõikamisefekti tuleb siiski jälgida. Laseri konkreetne võimsus tuleks valida tooriku paksuse, materjali, protsessi nõuete jms alusel. Praegu on 500W-800W laserlõikuspinki kasutavaid kasutajaid väga vähe, vähemalt 1000W. Laserlõikusmasinat ostes tuleb kindlasti valida laserlõikuspink, mis vastab täielikult Sinu tootmisvajadustele. Laserlõikusmasina võimsus.
Miks laserlõikusmasinate võimsus areneb suure võimsuse suunas?
Üldiselt võib öelda, et mida suurem on laserlõikamise võimsus, seda paksemat materjali saab lõigata ja seda suurem on lõikekiirus. Kuid asi pole selles, et mida suurem võimsus, seda parem. Kui see suudab vastata materjalide ja protsesside töötlemise nõuetele, on see hea. Lõppude lõpuks, mida suurem on võimsus, seda kõrgem on hind.
Seetõttu saavad ettevõtted, kes peavad ostma kiudlaseriga lõikemasinaid, esmakordsel kiudlaserlõikusmasinate ostmisel rohkem uurida, küsida rohkemate ettevõtete käest ja saada rohkem teavet kiudlaserlõikusmasinate ja oma vajaduste kohta. Töötlemiseks vajalikud materjalid ja täpsusnõuded on kõik varustatud sobivate masinatega. Lisaks, kui te pole kindel, kuidas laserseadet valida, võite konsulteerida meie veebipõhise klienditeenindusega.
Kiudlaserlõikusmasina jõujaotus.
1. Madal energiatarve.
Väike võimsus on tavaliselt 300–1500 W ja see võimsusvahemik on 300–1000 W. Tänu väikesele võimsusele suudab see lõigata vaid õhukesi plaate, seega piisab tavaliselt 125 fookuskaugusega lõikepeast. Lühikesi fookuskaugusi saab kiiresti lõigata. Kui 1500 W tehas lõikab sageli 10 mm või rohkem süsinikterast, on soovitatav varustada lõikepea fookuskaugusega 150.
2. Keskmine võimsus.
Keskmine võimsus on üldiselt 2000-4000W. 2000 W võimsusvahemik on tavaliselt varustatud lõikepeaga, mille fookuskaugus on 150. Kui kasutate 3000 W või 4000 W ja töötlete sageli süsinikterast, mille suurus on 14 mm või rohkem, on soovitatav kasutada fookuskaugust 190 või 200 . Fookuskaugus. Kui seda töödeldakse väliselt ja plaadi paksus on ebakindel, saab varustada fookuskaugusega 150, mis suudab tasakaalustada nii õhukesi kui ka paksu plaate.
3. Suur võimsus.
Suure võimsusega lõikepea üle 6000 W. Sellel suure võimsusega lõikepeal pole probleeme 190 või 200 fookuskaugusega. Tänu sügavale fookuskaugusele lõikavad suure võimsusega lõikepead üldiselt paksemaid plaate.
Ülaltoodu puudutab sagedamini kasutatavate fiiberlaserlõikusmasinate võimsusvahemikku, miks laserlõikusmasinate võimsus areneb suure võimsuse suunas ning kolme tüüpi kiudlaserlõikusmasinate võimsuse klassifikatsiooni ja sellega seotud analüüsi. Lisateabe saamiseks võtke ühendust veebipõhise klienditeenindusegaXT Laser.