XT Laser – kiudlaseriga lõikamismasin
Lehtmetallil, materjalil, mida võib igapäevaelus näha kõikjal, on äärmiselt lai kasutusala ja sadade miljardite suurune töötlemisturg. Tänapäeval töödeldakse enamikku lehtmetalli töötlemisest fiiberoptiliste laserlõikusmasinatega, mis moodustavad 20–30% metallitöötlusest. Enamik töötlevatest tööstusharudest hõlmab aga lehtmetalli töötlemist, näiteks põllumajandusmasinad, spordiseadmed, tekstiilimasinad, elektriseadmed, instrumendid ja arvestid, tervishoid, kööginõud ja reklaamifondid, kontorimööbel, riistvara ja ehitusmaterjalid jne.
Traditsiooniliste lehtmetalli lõikamise ja kiudlaserlõikusmasina lõikamisprotsesside eeliste ja puuduste võrdlus
Traditsioonilisi lõiketehnikaid, nagu CNC lõikepinke, saab kasutada ainult lineaarsel lõikamisel ning nende puudusi ei saa eirata võrreldes kiudlaserlõikepinkide multifunktsionaalse tööga.
Kuigi investeering hapnikkütuse lõikamisse on väike, on õhukeste plaatide lõikamisel tekkiv termiline deformatsioon liiga suur, mis võib mõjutada materjalide, jäätmematerjalide lõikamise kvaliteeti ja mitte nii kiiresti kui kiudlaseriga lõikemasinate töötlemiskiirust. Kuid paksude plaatide lõikamisel on leeklõikamisel siiski oma eelised.
Plasmalõikamise täpsus on suurem kui leeklõikamisel, kuid õhukeste plaatide lõikamisel on termiline deformatsioon ja kalle suurem. Võrreldes laserlõikusmasinate täppislõikamisega on lihtne tekitada tooraine raiskamist.
Kõrgsurvega vesilõikamisel pole materjalide osas piiranguid, kuid võrreldes fiiberlaserlõikusmasinatega on kiirus liiga aeglane ja tarbimine suur.
Varem ulatusid seadmete kestavormide maksumus tavaliselt sadadesse tuhandetesse või isegi kümnetesse tuhandetesse. Kuigi vormide avamisega või mõne lihtsa vormiga saab komplekteerida keerulisi seadmete korpuseid ja muid mehaanilisi tarvikuid, võtab partiitöötlustsükkel aega vaid üle kümne päeva, kuid vormide väljatöötamisest ja tootmisest piisab. See võtab mitu kuud ja nõuab korduvat hallituse parandamist halva täpsusega. Täna on käes infotehnoloogia ajastu. Toodete uuendamine on kiire ja väikesemahulisest tootmisest on saanud peamine lehtmetalli töötlemise viis. Selles režiimis säästab laserlõikamismasinate kasutamine oluliselt vormi avamise ja sekundaarse töötlemise kulusid. Lühendatud tootmistsükkel, mida ei saa saavutada muu tembeldamise ja riistvara töötlemisega. Aruannete kohaselt on lehtmetallitööstus pärast laserlõikemasina kasutuselevõttu säästnud lehtmetalli töötlevas tööstuses igal aastal kümneid miljardeid dollareid.
Kiudlaserlõikamismasin muudab lehtmetalli töötlevat tööstust
Laserlõikusmasinate tööstuse tõusuga on laserlõikamistehnoloogia kasutuselevõtt lehtmetalli töötlevas tööstuses võimaldanud lehtmetallitööstuse kiiret arengut, peegeldades täielikult paindlikku tootmisvõimsust, protsessi kavandamise võimet ja täppistöötluse tootmisvõimet. laser lõikamine. Täitke mitme sordi, mitme partii, väikeste partiide, mittestandardsete ja ülitäpse töötlemise nõuded.
Teatud mõttes on laserlõikamismasin toonud lehtmetalli töötlemisel tohutu tehnoloogilise revolutsiooni. Võrreldes traditsiooniliste lõikamismeetoditega on laserlõikusmasinat lihtsam mõista ja õppida ning sellel on absoluutne eelis töötlemisefekti ja kauplejate nõutava kiiruse osas. Seetõttu peetakse laserlõikamismasinaid lõikemeetodite valikul levinud trendiks. Tulevikus.
Lasertöötlusseadmete tootjana on XT Laser turule toonud kvaliteetsete laserlõikusseadmete seeria, mis suudab rahuldada lehtmetalli töötlemise lõikevajadusi. Sellel on laserlõikamisel suur paindlikkus, kiire lõikamiskiirus, kõrge tootmistõhusus ja lühike toote tootmistsükkel. Kiireks prototüüpimiseks ja laserlõikamiseks saab kasutada nii lihtsaid kui ka keerukaid osi. Imporditud topeltmootorid ja servoajamid võivad parandada seadmete jõudlust, tagades sujuva töö, kiire töökiiruse, kiire kiirenduse, suure täpsuse ja kõrge töötlemise efektiivsuse.
Kui olete lehtmetalli töötlemise tööstuse klient, saate valida sobivaima fiiberlaserlõikepingi, lähtudes konkreetsest töötlemisvajadusest.