XT Laser – laserlõikusseadmed
Laserlõikusseadmete maksumus on kõigi jaoks mures, kuid see on tõesti nii. Alles pärast hinna kindlaksmääramist näete, kas teie eelarvest piisab laserlõikusseadmete ostmiseks. See artikkel räägib laserlõikusseadmete hinnast ja sellest, millised seadmed on komplektis. Üksikasjad.
Kui palju maksab laserlõikusseade? Laserlõikusseadmete hinnal on mudeliga suurepärane seos. 1000W seadme hind erineb suuresti 10000W seadme omast. Ka 3015 ja 6025 seadmete hinnad on täiesti erinevad. Mida suurem on laserlõikusmasin, seda rohkem on vaja toorainet, seda suurem on tehniline sisaldus ja seda rohkem on vaja tööjõudu. Laserlõikusseadmete mudeli saate valida vastavalt tegelikele vajadustele. See ei tohiks olla liiga suur, kuna see võib põhjustada tühikäigu seadmete raiskamist.
Laserlõikusseadmete koostis.
Laserlõikusmasina süsteem koosneb üldiselt lasergeneraatorist, (välistest) kiirte edastamise komponentidest, töölauast (tööpingist), mikroarvuti arvjuhtimiskapist, jahutist ja arvutist (riist- ja tarkvara).
Tööpingi põhiosa: Laserlõikepingi tööpinkide osa, mis on mehaaniline osa, mis teostab X-, Y- ja Z-telgede liikumist, sealhulgas lõiketööplatvorm. Kasutatakse lõigatava detaili õigeks ja täpseks positsioneerimiseks ja liigutamiseks vastavalt juhtimisprogrammile, mida tavaliselt juhib servomootor.
Lasergeneraator: Kuna laserlõikamisel on kiire kvaliteediga kõrged nõuded, ei saa lõikamiseks kasutada kõiki lasereid.
Väline optiline tee: murdumispeegel, mida kasutatakse laseri suunamiseks soovitud suunas. Optilise tee tõrgete vältimiseks peavad kõik helkurid olema kaitstud kaitsekatetega ja läätse saastumise eest kaitsmiseks tuleks sisestada puhas ülerõhuga kaitsegaas. Hea objektiivide komplekt suudab teravustada valgusvihu ilma lahknemisnurgata lõpmatult väikesele kohale. Tavaliselt kasutatakse objektiive fookuskaugusega 5,0 tolli. 7,5-tollist objektiivi kasutatakse ainult materjalide puhul, mille paksus on üle 12 mm.
Arvjuhtimissüsteem: juhib tööpinki, et saavutada X-, Y- ja Z-telje liikumist, kontrollides samal ajal ka laseri väljundvõimsust.
5. Stabiilne toiteallikas: ühendatud laseri, CNC-tööpinkide ja toitesüsteemi vahel. See mängib peamiselt rolli väliste elektrivõrgu häirete ennetamisel.
6. Lõikepea: koosneb peamiselt õõnsusest, fookusläätse hoidikust, fookusläätsest, mahtuvusandurist, lisagaasi otsikust jne. Lõikepea juhtimisseadet kasutatakse lõikepea juhtimiseks, et see liiguks vastavalt programmile mööda Z-telge ja koosneb ülekandekomponentidest, nagu servomootorid, kruvid või käigud.
Juhtkonsool: kasutatakse kogu lõikeseadme tööprotsessi juhtimiseks.
8. Jahuti: kasutatakse lasergeneraatori jahutamiseks. Laser on seade, mis muudab elektrienergia valgusenergiaks. Näiteks CO2-gaaslaseri konversioonimäär on üldjuhul 20% ja ülejäänud energia muundatakse soojuseks. Jahutusvesi eemaldab liigse soojuse ja hoiab lasergeneraatori korralikult töös. Jahuti jahutab ka tööpingi välisel optilisel teel olevaid peegleid ja fookuspeegleid, et tagada kiire kiire ülekande kvaliteet ja vältida tõhusalt läätsede deformeerumist või lõhkemist liigse temperatuuri tõttu.
9. Gaasiballoon: sealhulgas laserlõikusmasina töökeskkonna gaasiballoon ja lisagaasiballoon, mida kasutatakse tööstusliku gaasi täiendamiseks laservõnkumiseks ja abigaasi saamiseks lõikepea jaoks.
Õhukompressor ja õhupaak: varustada ja säilitada suruõhku.
11. Õhkjahutusega kuivati ja filter: kasutatakse lasergeneraatorile ja optilisele teele puhta kuiva õhu andmiseks, et säilitada optilise tee ja reflektori normaalne töö.
12. Heitgaasi- ja tolmueemaldaja: eemaldage ja filtreerige töötlemisprotsessi käigus tekkiv suits ja tolm, et tagada heitgaaside emissiooni vastavus ökoloogilistele ja keskkonnakaitsestandarditele.
13. Räbu ekstraktor: eemaldage töötlemise käigus tekkinud jäägid ja jäätmed.
Kui olete mudeli kindlaks määranud ja soovite teada, kui palju laserlõikusseade maksab, võite helistada meie veebisaidile, et saada nõu ja me esitame teile üksikasjaliku hinnakirja.